Durf te groeien...
Inloggen
Home
Aanbod
Veelgestelde vragen
Contact
Privacy-verklaring
Creatief aan de slag
Aan de slag met Groen.
De jongste talenten in Hollands Kroon
Autisme
BILLY BOEM
COOLE KIKKER
PIEP zei de muis
Training moeilijk lerend
Persoonlijke effectiviteit
Assertiviteitstraining
Brain en Body Combat
Kookcafé
Slimmer aan de slag
Bijstand en digitaal zijn
Elevator Pitch
Het sollicitatiegesprek Anna Paulowna
Het sollicitatiegesprek Wieringerwerf
Starten met een eigen onderneming vanuit de bijstand
Voorlichtingsbijeenkomst Bijstandscliënten
Workshop werknemersvaardigheden
Vaardigheidstrainingen
Hoe blijf ik in gesprek met iemand met dementie.
Politiek actief
Volgende categorieën zijn voor werknemers van andere gemeenten
Actualiteitencollege Burgerzaken
Besloten training intervisie mediators
Bestuurlijke uitwisseling 2021 - dagprogramma
Bestuurlijke uitwisseling 2021 - middagprogramma
Motiverende gespreksvoering
Volgende categorieën zijn voor overheidspartners in de aanpak van georganiseerde criminaliteit
Online training Herkennen witwasconstructies
Webinar Fiscaal Afpakken
Elevator Pitch
Doel
Een goed begin is het halve werk. Er is één vraag die in iedere sollicitatie wordt gesteld, maar die bijna niemand goed voorbereid. Deze vraag: “Kun je iets over jezelf vertellen?” Dit is jammer, want dit is de enige vraag waarin je jezelf sterk neer kunt zetten op de manier waarop jij gezien wilt worden. Bovendien
kun je beïnvloeden waar de ander op doorvraagt. De duur van je verhaal ligt tussen de één en twee minuten.
Doelgroep
Werkzoekenden / bijstandscliënten Hollands Kroon
Omschrijving
De grootste reis begint met de eerste stap. Pitchen is het vermogen om jezelf en je ideeën kort en krachtig te presenteren. De boodschap waarmee je dit doet, is de Elevator Pitch (afgekort: pitch).
Het doel van een pitch is om de ander binnen een korte tijd te enthousiasmeren en nieuwsgierig te maken. Iemand aannemen doe je namelijk niet binnen één minuut, maar je weet wel of je interesse is gewekt. Een werkgever zal bijvoorbeeld niet binnen één minuut beslissen of hij daadwerkelijk in jou gaat investeren. Echter, hij weet wel of hij enthousiast is over jou én hij weet of hij verder met je in gesprek wil. Wanneer iemand geïnteresseerd is, dan gaat diegene uit zichzelf vragen stellen. Het resultaat? Jij hebt niet het gevoel dat je nog moet ‘verkopen’ omdat de ander oprecht geïnteresseerd is in je verhaal.
Deze training is GRATIS als je uit de gemeente Hollands Kroon komt. Via de wijkconsulent is de kortingscode beschikbaar. Heb je geen kortingscode ontvangen maar kom je wel uit Hollands kroon? Stuur een mail naar www.deacademievoorjou.nl met adresgegevens en er wordt je een code toegestuurd.
De training kun je ook volgen als je niet uit Hollands Kroon komt, er zitten dan inschrijfkosten aan vast. Deze kun je voldoen door middel van een Ideal omgeving. Schrijf je voor deze optie in via het inschrijfformulier.
Locatie
Adres: Verwachting 1 1761 VE Anna Paulowna.
Lokaal: Waddenzee
Kosten
Omschrijving
Prijs
BTW
Prijs incl.
Deelnamekosten als je niet in Hollands Kroon woont
€ 41,65
21%
€ 50,40
Geplande data
Datum
Bijeenkomsten
Tijden
Docent
Bezet
Vrij
Inschrijven
Details
Helaas zijn er geen uitvoeringen beschikbaar.
Schrijf mij in voor de wachtlijst
Wachtlijst